Przedszkole „Little Star” to przede wszystkim dzieci; ich radość, energia i spontaniczność. W przedszkolu funkcjonuje 9 grup dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Na parterze mamy trzy sale dla najmłodszych. Starsze przedszkolaki, uczą się i bawią w salach na piętrze. Nasi milusińscy spędzają czas w otoczeniu zabawek i pomocy dydaktycznych odpowiednich do ich wieku, potrzeb i zainteresowań.

Atuty naszego przedszkola:

– przestronne, słoneczne i przyjazne dziecku wnętrze;

– ogród z atrakcyjnym placem zabaw;

– własna kuchnia która przygotowuje posiłki bez wykorzystywania gotowych produktów lub półproduktów;

– salę sportowo-taneczną, salę teatralną, salę zabaw z dużym basenem z piłkami i zjeżdżalnią.

– atrakcyjny program edukacyjny oparty przede wszystkim na wysokim poziomie edukacji

– bogate zaplecze techniczne: ekrany interaktywne, projektory, tablety, stolik interaktywny, podłoga interaktywna.

– różnorodność oferowanych zajęć:

o   język angielski (codziennie)

o   język rosyjski (codziennie)

o   zajęcia sportowe

o   zajęcia teatralne

o   zajęcia plastyczno-kreatywne

o   zajęcia taneczne

o   eksperymenty

o   zajęcia kulinarne – Mini Master Chef

o   terapia logopedyczna

o   opieka psychologiczna

– organizacja imprez kulturalnych, wycieczek;

– udział dzieci w różnorodnych konkursach i zdobycie licznych nagród oraz wyróżnień;

Rekrutacja/czesne

Rekrutacja prowadzona jest przez cały rok o przyjęciu dziecka decyduje wyłącznie kolejność zgłoszeń.

Czesne ( opłata miesięczna ) wynosi 175zł/m-c

Dzieci które nie ukończyły 3 roku życia czesne 325zł/m-c

Stawka żywieniowa: 13,00 zł/dzień (śniadanie, obiad dwudaniowy, podwieczorek)

 

Każdy z nas bardzo lubi swoją pracę, a przedszkolne dzieci nazywa „swoimi”. Oficjalnie nazywani jesteśmy „kadrą”, ale że kadra może być „narodowa”, to pisząc krótko jesteśmy Paniami i Ciociami z przedszkola. Wszystkich nas nadzoruje Pani Dyrektor – Monika Michniewicz

A nad wszystkim czuwa i patrzy raz z bardzo wyostrzonym, czasem przymrużonym okiem Pan Marcin, który jest właścicielem miejsca w którym i my i nasze maluchy  spędzamy wesoło czas.

Nasze Panie posiadają wyższe wykształcenie pedagogiczne, regularnie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu szkoleniach, kursach ,warsztatach i konferencjach, a zdobytą wiedzę wykorzystują do pracy z dziećmi. Podczas swoich zajęć korzystają z najnowszych metod pracy z dziećmi, wykorzystując w tym celu posiadane przez nas nowości dydaktyczne tj.: projektory, tablety, stolik interaktywny, to wszystko robimy uwzględniając ich wiek, zainteresowania, potrzeby i umiejętności. W podejmowanych działaniach wszystkie Panie nauczycielki starają się stymulować każdą ze sfer osobowości MAŁYCH GWIAZD dbając o ich harmonijny rozwój.

Cały zespół Przedszkola Little Star stanowi całkiem dobrze zgraną drużynę, która każdego dnia próbuje swoim dzieciom przybliżyć barwy wielokolorowego  świata, który nas otacza. Musi nam to wychodzić całkiem nieźle, skoro pierwsi wychowankowie naszego przedszkola z uśmiechem odwiedzają nas w okresie organizowanych przez nas ferii czy wakacji,  a rodzice absolwentów z zaufaniem  powierzają nam swoje młodsze pociechy!

Liczymy na Państwa sugestie, propozycje zmian, jak również propozycji rozbudowania naszej oferty. Przede wszystkim zachęcamy do indywidualnych rozmów z nami. Będziemy wdzięczni za każdą uwagę z racji tego, że naszym celem jest funkcjonowanie tak, aby atmosfera w przedszkolu była serdeczna, przyjemna oraz przede wszystkim szczera i otwarta na zmiany, tego jako cała kadra Nauczycielska bardzo chcemy i z góry za to dziękujemy.