Nasza kadra

W przedszkolu funkcjonuje 9 grup dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Na parterze mamy trzy sale dla najmłodszych. Starsze przedszkolaki, uczą się i bawią w salach na powstałym w 2015 roku piętrze. Nasi milusińscy spędzają czas w otoczeniu zabawek i pomocy dydaktycznych odpowiednich do ich wieku, potrzeb i zainteresowań.

 

Kadra

Przedszkole „Little Star” to przede wszystkim dzieci; ich radość, energia i spontaniczność. Tuż obok dzieci (nieraz z boku, częściej zupełnie blisko) są dorośli.

Każdy z nich jest inny; są wśród nas umysły ścisłe i dusze artystyczne, są osoby bardzo żywiołowe, kochające taniec czy śpiew, są tacy którzy  czytając baśń dzieciom razem odnajdują się w świecie tym z za siedmiu gór i lasów, są osoby wyciszone, są wulkany energii ale również ostoje spokoju, są uśmiechnięte buzie oraz przytulające ramiona, mamy poważnych i tych co życie traktują mniej serio oraz takich co czasem mówią cicho i powoli , a innym razem szybko i głośno. Jedno jest pewne: każdy z nas bardzo lubi swoją pracę, a przedszkolne dzieci nazywa „swoimi”. Oficjalnie nazywani jesteśmy „kadrą”, ale że kadra może być „narodowa”, to pisząc krótko jesteśmy Paniami i Ciociami z przedszkola. Wszystkich nas nadzoruje Pani Dyrektor – Martyna Sobolewska

A nad wszystkim czuwa i patrzy raz z bardzo wyostrzonym, czasem przymrużonym okiem Pan Marcin, który jest właścicielem miejsca w którym i my i nasze maluchy  spędzamy wesoło czas.

 

Panie nauczycielki przedszkola:

Agnieszka Radzewicz - Nauczycielki w grupie 6-latków MOTYLKI

Joanna Perkowska - Nauczyciel w grupie 6-latków BIEDRONKI

Renata Mikielska - Nauczyciel w grupie 5-latków STOKROTKI

Maria Bronikowska - Nauczyciel w grupie 4-latków SŁONECZKA

Katarzyna Lotkowska - Nauczyciel w grupie 4 latków NIEDŹWIADKI

Elżbieta Brezgieł - Nauczyciel w grupie 4-latków PSZCZÓŁKI

Kararzyna Jaśkiewicz - Nauczyciel w grupie 3-latków JEŻYKI

Justyna Murawko - Nauczyciel w grupie 3-latków TYGRYSKI

Ewelina Wojciechowska i Jolanta Staszkiewicz - Nauczycielki w grupie 2,5 latków SMERFY

Monika Szusta - Nauczyciel Języka Angielskiego i Rosyjskiego

Inga Banc - Zajęcia sportowe, basen

Kinga Kobiela - Nauczyciel tańca ludowego

Anna Kowalczyk - Logopeda

Izabela Bujnowska - Psycholog

 

Nasze Panie posiadają wyższe wykształcenie pedagogiczne, regularnie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu szkoleniach, kursach ,warsztatach i konferencjach, a zdobytą wiedzę wykorzystują do pracy z dziećmi. Podczas swoich zajęć korzystają z najnowszych metod  pracy z dziećmi, uwzględniając ich wiek, zainteresowania, potrzeby i umiejętności. W podejmowanych działaniach wszystkie Panie nauczycielki starają się stymulować każdą ze sfer osobowości MAŁYCH GWIAZD dbając o ich harmonijny rozwój.

Niewątpliwym wsparciem dla dzieci i nauczycielek, bez których nie udałoby się osiągnąć wielu, jeśli nie wszystkich, z przedszkolnych celów, są:

-Nasza złota rączka- Pan Marian konserwator

-Panie bez których naszemu codziennemu  talentowi do bałaganu nie byłoby końca-Pani Renatka i Pani Irenka

-Osoby, które dbają o nasze brzuszki oraz zarażają nas podejściem, że zdrowe jedzenie może być również bardzo smaczne - Pani Ewa i Pani Wanda - kucharki

 

Cały zespół Przedszkola Little Star stanowi całkiem dobrze zgraną drużynę, która każdego dnia próbuje swoim dzieciom przybliżyć barwy wielokolorowego  świata, który nas otacza. Musi nam to wychodzić całkiem nieźle, skoro pierwsi wychowankowie naszego przedszkola z uśmiechem odwiedzają nas w okresie organizowanych przez nas ferii czy wakacji,  a rodzice absolwentów z zaufaniem  powierzają nam swoje młodsze pociechy!

Jesteśmy z tego faktu szczęśliwi już trzeci rok, i pocichutku liczymy, że nasze starania i stawianie sobie poprzeczki coraz wyżej i wyżej oraz realizacja naszych pomysłów doprowadzą do sytuacji, że nasi absolwenci przyprowadza z sentymentem swoje własne dzieci.

 

Liczymy na Państwa sugestie, propozycje zmian, dotyczących wszelkich niepokojących spraw dotyczących funkcjonowania przedszkola jak również propozycji rozbudowania naszej oferty, przede wszystkim do indywidualnych rozmów z dyrekcją, nauczycielami oraz jak kto woli wrzucania anonimowych informacji w skrzynkę do korespondencji. Będziemy wdzięczni za każdą uwagę z racji tego, że naszym celem jest funkcjonowanie tak, aby atmosfera w przedszkolu była serdeczna, przyjemna oraz przede wszystkim szczera i otwarta na zmiany-tego jako cała grupa Nauczycieli bardzo chcemy i z góry za to dziękujemy.

line